Convert JPG në PDF online falas

Hidh skedarët këtu ose kliko për të ngarkuar.
Përdorni Ctrl ose Shift për të shtuar disa skedarë menjëherë

Na vlerësoni nga 5

4.1 / 5 (3668)

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that our service was not useful for you!

Let us improve service!

Tell us what issue you are facing?


A keni një file të rëndësishëm të imazhit që ju duhet të dërgoni si një skedë PDF në klientit tuaj, shitës, University, ose duke aplikuar për një punë, pyesin se si për të kthyer JPG në PDF dhe të ngatërruar çfarë të bëni?

Mos u shqetësoni !!

Ju nuk keni nevojë për të shpenzuar shumë kohë dhe duke gërmuar për një zgjidhje të shpejtë.

Ne kemi zgjidhje e shpejtë e konvertimin JPG në PDF; Pngtopdf.net është JPG më e mirë për konvertim PDF që ju lejon të kthyer imazhet JPG në PDF me converter më të përparuar online në lehtësi.

Pa marrë parasysh, nëse ju jeni duke përdorur një sistem operativ Windows ose Mac iOS, ju mund të konvertohet JPG në PDF me një klik të vetëm.

Në krye të kësaj, në faqen e internetit ju lejon të konvertohet JPG në PDF files, pa kompromentuar cilësinë e tij; kjo duket si njëjtë si imazhet origjinale.

JPG është një format image file, dhe PDF është një format dokument print-friendly. Gjëja më e mirë në PDF është, ajo mund të mbajë dy imazhe dhe tekst, si dhe.

JPG dhe formatet PDF file janë shumë kompakte, formatet më useable fotografi në internet.

JPG është formati standard fotografi e cila është më shpesh përdoret për grafikë në faqet e internetit, JPG është zakonisht ka madhësi më të vogla fotografi dhe lejon compression lartë të imazheve, por disa nga fotot humbur cilësinë e tij kur i ngjeshur dhe të ruajtur.

Ajo e konsideron një format file lossy, që do të thotë të cilësisë nuk mund të shërohen kur ngjeshur. Formati JPG përdorur kryesisht në Digital Cameras dhe skaner.

Ndërsa PDF është një format shtypshëm fotografi që është zhvilluar Adobe, dhe kjo është gjithashtu një format standard fotografi që përdor në internet.

Kjo është një paraardhësi i PostScript, e cila ofron cilësi të shkëlqyer kur vjen puna për të shkruar dokumentin.

Pse kthyer JPG në PDF?

Ka kaq shumë faqet e internetit që të pranojë vetëm një format të veçantë në mënyrë që ata mund të shtypura atë dhe të paraqesin atë si një skedar më vonë.
Kjo është më e zakonshme për të shkruar hulumtime tuaj, rinis, letra mbuluar, dhe me shkrim mostra.

Çfarë ndodh nëse ju shpenzuar orë, ka krijuar një të rinisë profesional në Adobe InDesign, ruhen si një format JPG, dhe tani duke aplikuar për një punë, dhe ata vetëm të ju lejojnë të ngarkoni vetëm PDF.

Kjo ndodh shumë herë, dhe pastaj ju jeni duke kërkuar për një zgjidhje të shpejtë të asaj se si për të kthyer JPG në PDF?
PDF është një format universal file që është print-friendly dhe mund të lexoni të lehtë në të gjitha pajisjet, duke përfshirë smartphones, laptopë personale, dhe tableta.
Përveç karakteristika kaq shumë, ajo është dal me sigurinë e saj. Ju mund të vënë sigurinë user-fjalëkalimin në dosje, si PDF encryption përdorur për të siguruar dosjet PDF kështu që ju mund të dërgohen në mënyrë të sigurt për të tjerët.
Ne nganjëherë kanë nevojë për të marrë një screenshot nga dokumentet thelbësore në smartphones tonë, e cila është ruajtur kryesisht si format JPG.
Kështu që tani, ju gjithashtu mund të konvertohet çdo screenshot në PDF në pngtopdf.net me një klik të vetëm.

Si të Convert JPG në PDF online?

Edhe pse kjo është e mundur për të kthyer imazhet tuaja në PDF pa përdorimin e ndonjë platformë palës së tretë, por pse duhet të kalojnë përmes procesit të gjatë, kur ju mund të konvertohet JPG në PDF me një klik të vetëm?
Po, në sajë të JPG në PDF Converter , e cila ju lejon për të kthyer në JPG në PDF shumë lehtë? Kjo është një konvertim i përshtatshëm online që vjen me një tipar drag-and-drop.
Kjo converter mbështet të gjitha formatet e skedarëve të tilla si JPG, PNG, TIFF, dhe fotografi GIF.

  • Open JPG në PDF Converter , ngarkoni, ose të përdorni funksion drag-and-drop për të ngarkoni imazhin
  • Pasi ngarkimi imazhet tuaja, kliko “Convert” button për të filluar procesin e konvertimit PDF.
  • Kliko convert
  • Shkarko PDF konvertuar në kompjuterin tuaj ose smartphone
  • Ju mund të ngarkoni fotografi të shumta në të njëjtën kohë duke përdorur Ctrl ose butonin Shift

Ju mund të konvertohet JPG pakufizuar në PDF online pa nënshkrimin ose nënshkrimin.

Pse mjet jonë në internet është JPG më e mirë për konvertim PDF?

JPG mirë në internet në PDF Converter
JPG tonë online në PDF Converter është i lirë që ju lejon të kthehet imazhe të pakufizuar në PDF. Ne të siguruar për të mbajtur të gjitha dosjet tuaja thelbësore dhe të dhëna të sigurta dhe të sigurt. Online converter ynë PDF mbështet pothuajse të gjitha formatet e imazhit, duke përfshirë JPG, PNG, GIF, dhe TIFF. Konvertimin JPG tuaj të PDF është e mundur me një klik të vetëm.
Ne nuk i mbajnë dosjet tuaja
funksion më të mirë të JPG tonë online në PDF Converter është një fshirjen automatike e dosjeve tuaj. Po, pas konvertimin fotot tuaja në PDF, ju keni vetëm disa orë për të shkarkuar fotografi. Pas kësaj, dosjet do të fshihen automatikisht nga serveri. Ne nuk bëjmë kompromis në privatësinë tuaj.
Upload sigurt dhe magazinimit:
Converter jonë në internet është e angazhuar për të e mban të dhënat tuaja dhe dosjet personale të sigurt. Për të përmbushur angazhimin tonë, ne encrypt të gjitha dosjet që janë të ngarkuar në platformën tonë duke përdorur SSL encryption.
Pra, të paautorizuar pale te treta nuk mund të plas encryption SSL. Ne kurrë nuk ndajnë dosjet tuaja, informacion me palët e treta.
Convert JPG në PDF nga kudo
Ju mund të konvertohet foton tuaj në PDF nga kudo dhe kurdo, nëse ju keni qasje në internet.
JPG ynë online falas për konvertim PDF në përputhje me të gjitha pajisjet, ju mund të përdorni dhe të konvertohet fotografi në Windows, Linux, Mac, iOS, Android, etj
Gjithmonë jetojnë një deri në datën
JPG në PDF Converter është mbi re; ju mund të hyni në faqen e internetit në çdo kohë. Ajo është gjithmonë jetojnë me 100% uptime të kthyer JPG në PDF me disa klikime, asnjë hyrjes, ose software downloads janë të nevojshme.

FAQs

Si për të hapur një skedë PDF në dritare?
Në dritaren, shfletuesi EDGE Microsoft, Chromes ose Firefox, ose ndonjë shfletues parazgjedhje ju lejon për të hapur dhe lexuar PDF files vetvetiu.
Ju gjithashtu keni një mundësi për të hapur atë me një Reader Adobe Acrobat; ju mund ta shkarkoni falas nga Adobe Website .
Nëse jeni duke përdorur Windows 10 ose version freskimit që mbështet Microsoft EDGE, ju mund të klikoni dy herë mbi të file PDF, dhe ajo do të hapet në shfletuesin EDGE Microsoft.
Si për të hapur PDF në Linux?
Linux ka kryesisht një lexues PDF, por në qoftë se ajo është e humbur ose ju nuk jeni duke përdorur versionin e përditësuar, ju mund ta instaloni atë. Hap një terminal dhe shkruani “sudo apt-get install vërtetoj” instalimin shpejti do të fillojë, dhe pastaj ju mund të hapur një PDF në Linux.
Si për të hapur një skedë PDF në sistemin Mac operativ?
Ju duhet për të instaluar një Adobe Acrobat Reader nga faqja e Adobe për të hyrë në file PDF.
Si për të hapur JPG në Windows?
Double klikoni në dosjen JPG dhe foto do të hapet në Windows Photo Viewer. Ju gjithashtu keni një mundësi për të hapur JPEG në shfletuesin.
Si për të hapur JPG në Linux?
Ju mund të hapur fotografi JPG në Linux duke përdorur GIMP.
Si për të hapur një JPG në Mac Operimit të Sistemit?
Sistemit operativ Mac ka një ndërtuar në shikues foto që do të automatikisht të hapur dosjet JPG.

Përmbledhje

Nëse keni imazhe JPG dhe duan për të kthyer në PDF files, JPG tonë të lirë dhe më të shpejtë për konvertim PDF në internet e bën atë shumë të thjeshtë.
Online converter ynë PDF është i lirë; ju mund të kthehet imazhe të pakufizuar JPG në PDF files, pa asnjë kufizim.
Kjo converter mbështet pothuajse të gjitha formatet e imazhit, të tilla si JPG, TIFF, PNG, GIF, BMP, etj, kështu që tani ju mund të konvertohet fotot tuaja në PDF në sekonda me një klik të vetëm.
Në krye të kësaj, converter tona online nuk ndan të dhënat tuaja ose fotografi të rëndësishme të çdo pale të tretë; të dhënat e fshirë automatikisht nga serveri tonë.