Convert PNG në PDF online falas

Hidh skedarët këtu ose kliko për të ngarkuar.
Përdorni Ctrl ose Shift për të shtuar disa skedarë menjëherë

Na vlerësoni nga 5

4.1 / 5 (3962)

No votes so far! Be the first to rate this post.

We are sorry that our service was not useful for you!

Let us improve service!

Tell us what issue you are facing?


Pse është PNG në PDF converter online në një mjet parakusht për të gjithë? Shumë programe të pranojë ose një PNG ose PDF, por disa faqet e internetit të vetëm të lejojë PDF.

Çfarë mund të jetë më drastike se sa ju jeni në një nxitojnë aplikoni për një bursë dhe universitetit duke kërkuar një PDF në vend të një PNG ose ju aplikoni për një punë, dhe ata kanë nevojë për PDF të dokumenteve tuaja?

Pngtopdf.net është PNG më e mirë për konvertim PDF që ju lejon për të kthyer imazhe PNG në PDF me converter më të përparuar në internet me lehtësi.

Në krye të kësaj, PNG jonë për konvertim PDF internet ruan cilësinë dhe përbërjen e imazheve si njëjtë si origjinale në një madhësi të arsyeshme.

PNG është raster-graphics dhe formati i përdorur më shpesh fotografi, i cili mbështet lossless compression të dhënave.

PNG është ideal për grafikë web të tilla si ilustrim, logot, dhe grafikët. Ajo mund të tkurret deri në një madhësi të vogël dhe imazhin që përmban çdo piksel dhe ka cilësi të lartë.

Ndërsa PDF është një dokument print miqësore që mban imazhin tuaj në një pako, në mënyrë që përdoruesit mund të shtypura dhe për të shpëtuar dizajn të lehtë.

Pse për të kthyer PNG në PDF?

Shumë uebfaqe të lejojë vetëm të ngarkoni disa file-lloje; kjo e përbashkët më të madh për hulumtime, mostrat shkrim, rinis, dhe letrave të mbuluar.

Unë ende kujtohet kur unë u aplikuar në Greenwich Shkollën e Menaxhimit Londër për diplomimit tim, ata lejohen vetëm PDF, dhe unë kam qenë panik, duke kërkuar se si për të kthyer PNG në PDF?

Përveç dokumenteve të shtypura-friendly, PDF gjithashtu e konsideron një lloj universale që është kompatibil me pothuajse të gjitha pajisjet, duke përfshirë laptopë, smartphones, dhe tableta.

Ju mund të vënë sigurinë në përdorim fjalëkalimin në nivel dokument dhe mund të ndajnë pa ndonjë shkelje të të dhënave.

Sot, smartphones ndryshuar rrënjësisht jetën tonë; të gjitha ato ditë të vjetra kishin shkuar, kur njerëzit janë nxiton për të skanoni dokumente të rëndësishme. kamera smartphone kanë marrë botën nga stuhia; ju mund të marrë një foto nga dokumentin tuaj dhe pastaj konvertohet imazhin në PDF me një klik të vetëm.

Ju gjithashtu mund të konvertohet screenshot tuaj që merret në smartphones ose laptopë duke përdorur një mjet snipping ose ndryshe, të cilat janë ruajtur kryesisht si PNG ose JPG lloj file.

Si të Convert PNG në PDF online?

Ju mund të jetë në kërkim në si për të kthyer PNG në PDF online falas?

Aftësia për të kthyer fotografi PNG në PDF është i përshtatshëm për individët të cilët do të duan për të ndarë ose dërgoni imazhe.

PNG lloj file është i madh dhe nganjëherë është e vështirë për të dërguar online, ose disa faqet e internetit të vetëm të lejojë vetëm PDF të jetë i ngarkuar.

Pra, ajo është e mirë për të përdorur internet PNG në PDF Converter, pngtopdf.net thjeshton procesin e konvertimin PNG në PDF.

  • Hapni shpejtë PNG në PDF Converter
  • Ngarko ose drag imazhin. Ju mund të ngarkoni PNG, JPG, GIF, BMP dhe formatet TIFF.
  • Kliko convert
  • Shkarko PDF konvertuar në kompjuterin tuaj ose smartphone
  • Përdorni Ctrl Shift ose për të shtuar disa fotografi në të njëjtën kohë.

Ju mund të konvertohet PNG pakufizuar në PDF dhe JPG në PDF online pa nënshkrimin.

Pse mjet jonë në internet është PNG më e mirë për konvertim PDF?

Lejojë që të kthehet PNG në PDF shumë shpejt:

A jeni duke kërkuar për PNG më të shpejtë në internet për konvertim PDF? E pra, nuk duken më tej se platformën tonë online.

converter ynë online falas ju lejon të ndryshoni PNG pakufizuar në PDF me një klik të vetëm.

upload sigurt dhe magazinimit:

Ne përdorim teknologjinë më të sigurta; të gjitha dosjet që ju jeni ngarkimi enkriptuar nëpërmjet HTTPS për të mbrojtur dosjet tuaja dhe të dhënat.

Easy dhe PNG thjeshtë për konvertim PDF:

Ne kemi më të mirë PNG internet në PDF Converter me dizajn minimal dhe më të shpejtë të sistemit mund të ruajtjes që konverton të gjitha PNGs tuaja në PDF super-të shpejtë.

Accurate converter Online:

PNG ynë online në PDF Converter është një platformë e përkryer që ju lejon që të merr një skedë PDF, i cili është si njëjtë si imazhin origjinal PNG.

Compatible me të gjitha pajisjet:

PNG jonë unike në PDF Converter është kompatibil me të gjitha pajisjet. Ju mund të hyni në platformën nga zyra juaj, shtëpi, shkolla, apo kudo tjetër dhe mund të konvertohet imazhet në PDF.

Gjithmonë të jetojnë një deri në datën:

PNG për platformën PDF është mbi re; ju mund të hyni në faqen e internetit në çdo kohë. Ajo është gjithmonë i gatshëm për të kthyer PNG në PDF me disa klikime, asnjë hyrjes, shkarkime software janë të nevojshme.

FAQs

Si për të hapur një skedë PDF në dritare të 10?

Në dritaren e 10, shfletuesi Microsoft EDGE ju lejon për të hapur dhe lexuar PDF files vetvetiu, por nëse ju jeni duke kërkuar për një shikues më të avancuar PDF, atëherë ju duhet të shkarkoni Adobe Acrobat Reader DC nga Adobe Website . Double-click mbi file, dhe ajo do të hapet në shfletuesin EDGE Microsoft. Nëse ju doni të hapur në Adobe Acrobat Reader, right-click mbi skedarin, zgjidhni hapur me dhe klikoni Adobe Reader.

Si për të hapur një skedë PDF në Linux?

Shumica e sistemeve operative Linux ketë një lexues PDF. Por në qoftë se ju nuk mund të gjeni një lexues PDF, ju mund ta instaloni atë duke shtypur “sudo apt-get install vërtetoj” në terminal.

Si për të hapur një skedë PDF në sistemin Mac operativ?

Ju duhet për të instaluar një Adobe Acrobat Reader nga faqja e Adobe për të hyrë në file PDF.

Përmbledhje

Online converter ynë PDF është i lirë; ju mund të konvertohet imazhet pakufizuar PNG në PDF files pa asnjë kufizim.
Tani ju nuk keni nevojë për të humbur kohën tuaj të vlefshme, nuk ka të hyrjes, ose software të nevojshme; Qëllimi Konvertimi tonë në internet është për të bërë jetën tuaj më të lehtë.
Në të kundërtën, kjo converter Online mbron sigurinë e file tuaj dhe privatësinë për të siguruar që dokumentet nuk do t’i jepet ndonjë pale të tretë.